Prodej uhlí - brikety Palivo, které vás zahřeje.

 

uhlí porovníní

Prodej Brikety

Brikety z hnědého uhlí jsou klasické palivo pro tradiční spotřebiče na tuhá paliva. V současné době jsou ve větší míře používané v kombinaci se dřevem, hlavně u moderních spotřebičů na tuhá paliva. Brikety jsou vyrobené ze sušeného surového uhlí bez použití pojiv. Union brikety z hnědého uhlí mají vysoký obsah energie, nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.Union hnědouhelné brikety jsou balené po 10 kg a 25 kg. Úhledně zabalené do fólie nebo papírového pytle jsou velmi vhodné pro skladování.

Prodej Uhlí

Uhelné produkty jako je klasické uhlí, jsou vysokoenergetické tuhá paliva pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem. Kdykoliv nízké okolní teploty vyžadují vysokou poptávku po příjemném teple, poskytuje Union uhlí vynikající pomalu-hořící vlastností útulné teplo bez ohledu na množství použití - ideální palivo pro chladné zimní dny.

Palivo pro Váše kamna a krb

palivo

Prodej uhlí

Naší činností je především prodej uhlí, uhelných produktů, hnědého uhlí, briket.  Náš E-shop nabízí komplexní služby v oblasti uhlíProdej uhlí, poradenství, doprava až k vám domu před práh. Prodáváme pouze kvalitní uhlí značky Union, o němž je nejen v české republice, ale i v celé Evropě známo, že je velmi kvalitní a má dobré vlastnosti. I proto jsme se rozhodli s touto značkou otevřít prodej uhlí a nabídnout ho a zpřístupnit české populaci. Toto uhlí se těží V trojúhelníku Aachen, Düsseldorf a Kolín nad Rýnem, kde leží největší ložiska hnědého uhlí v Evropě.

Uhlí cena

A jaká je naše uhlí cena Union? Ceny držíme velmi nízko a v poměru cena výkon, včetně dopravy až k vám domu nemáme konkurenci. Uhlí cena, ale není nejdůležitějším faktorem, který by vás měl zajímat. Uhlí cena je také důležitá, ale až na druhém místě, první co by vás mělo zajímat, je především  kvalita uhlí a tu my zaručujeme 100%.  Ale jestli je pro vás na prvním místě „uhlí cena,“ tak uhlí radši kupte v nějakém hypermarketu, ale moc dlouho vám hořet nebude! Zkuste pak náše uhlí a budete ohromeni, překvapeni, jak také uhlí může dlouho hořet, vytápět a jak málo po něm zbude popela. Zkuste naše uhlí, které vám přivezeme až k prahu vašeho domu!